top of page

Badanie kamerą termowizyjną

Dlaczego warto przeprowadzić badanie termowizyjne?

Nie każdy mankament czy usterka mogą być zauważone gołym okiem. W przypadku podejrzenia uszkodzeń istniejących w naszym lokum lub budynku jednorodzinnym warto wykonać profesjonalny pomiar i analizę, czyli badanie termowizyjne.

Do czego ono służy? Badanie termowizyjne pomaga wykryć nawet najmniejsze uszkodzenia i anomalie. Jest szczególnie przydatne podczas oceniania jakości wykonania mieszkania lub domu jednorodzinnego prosto od dewelopera. Tego typu pomiar powinno przeprowadzać się jeszcze przed wprowadzeniem się do nowego lokum. To rozsądne działanie, które pozwoli uniknąć potencjalnych napraw i ich wysokich kosztów w przyszłości. Przeprowadzenie takiego badania w nowym mieszkaniu lub domu jednorodzinnym pozwoli sprawdzić, czy deweloper nie zataił pewnych mankamentów. Pomiary z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń można wykonywać także po zleceniu działań takich jak montaż klimatyzacji lub ogrzewania podłogowego. Pozwolą one ocenić jakość wykonanych prac i sprawdzić, czy izolacja termiczna przebiega prawidłowo.

Kamera termowizyjna_usługi.webp

Wykorzystywana technologia

Badanie termowizyjne domów jednorodzinnych i mieszkań pozwala na dokładną analizuję stanu całej nieruchomości. To okazja do znalezienia różnego typu uszkodzeń i anomalii, w tym mostków cieplnych oraz zawilgotniałych miejsc. Jest to badanie nieinwazyjne przeprowadzane za pomocą specjalistycznych kamer i aparatów wykorzystujących technologię podczerwieni. Można przeprowadzać je na odległość. Dzięki temu nie uszkadza konstrukcji budynku, a także jest bezpieczne dla osoby, która tę analizę przeprowadza. Przestrzeń takiego badania jest nieograniczona. Można z łatwością zbadać całe mieszkanie lub dom jednorodzinny w szybki i bezproblemowy sposób.

Specjaliści z doświadczeniem w przeprowadzaniu badań termowizyjnych

Branża budowlana jest bliska naszemu sercu. Zdobywaliśmy doświadczenie na wielu budowach, wykonując prace różnego rodzaju. Ważne jest dla nas to, aby nasi klienci mogli długo cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w swoich mieszkaniach i domach jednorodzinnych. To właśnie dlatego zajmujemy się także przeprowadzaniem badań termowizyjnych. Wiemy, do czego ono służy i jak wykonać je w szybki i sprawny sposób.

Prowadzone przez naszą firmę badanie termowizyjne mieszkania lub domu jednorodzinnego to kompleksowa analiza, która pozwala na wykrycie ewentualnych usterek i niedociągnięć różnego typu. W wypadku ich znalezienia oferujemy nasze profesjonalne doradztwo. Podpowiemy, jak sprawnie poradzić sobie z usterkami.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukają Państwo firmy z doświadczeniem w przeprowadzaniu badań termowizyjnych mieszkań i domów jednorodzinnych. Oferujemy konkurencyjną cenę.

bottom of page